Filmonizirani https://filmonizirani.net Vijesti iz svijeta filma i showbiza Fri, 30 Sep 2022 21:14:38 +0000 hr hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.0.2 https://i0.wp.com/filmonizirani.net/wp-content/uploads/2020/07/cropped-favicon.jpg?fit=32%2C32&ssl=1 Filmonizirani https://filmonizirani.net 32 32 85030514 Bowling Saturne (2022) https://filmonizirani.net/bowling-saturne-2022/ https://filmonizirani.net/bowling-saturne-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 21:14:14 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154248 https://filmonizirani.net/bowling-saturne-2022/feed/ 0 154248 Till (2022) https://filmonizirani.net/till-2022-2/ https://filmonizirani.net/till-2022-2/#respond Fri, 30 Sep 2022 21:02:01 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154244 https://filmonizirani.net/till-2022-2/feed/ 0 154244 The OctoGames (2022) https://filmonizirani.net/the-octogames-2022/ https://filmonizirani.net/the-octogames-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 20:52:51 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154240 https://filmonizirani.net/the-octogames-2022/feed/ 0 154240 Najveća regionalna filmska konferencija uživo u Zagrebu – 4. PROFilm Days https://filmonizirani.net/najveca-regionalna-filmska-konferencija-uzivo-u-zagrebu-4-profilm-days%ef%bf%bc/ https://filmonizirani.net/najveca-regionalna-filmska-konferencija-uzivo-u-zagrebu-4-profilm-days%ef%bf%bc/#respond Fri, 30 Sep 2022 18:07:56 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154232 https://filmonizirani.net/najveca-regionalna-filmska-konferencija-uzivo-u-zagrebu-4-profilm-days%ef%bf%bc/feed/ 0 154232 Edén (2022) https://filmonizirani.net/eden-2022/ https://filmonizirani.net/eden-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 17:52:11 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154224 https://filmonizirani.net/eden-2022/feed/ 0 154224 Panhandle (2022– ) https://filmonizirani.net/panhandle-2022/ https://filmonizirani.net/panhandle-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 16:06:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154196 https://filmonizirani.net/panhandle-2022/feed/ 0 154196 The Control Room (2022- ) https://filmonizirani.net/the-control-room-2022/ https://filmonizirani.net/the-control-room-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 14:55:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154192 https://filmonizirani.net/the-control-room-2022/feed/ 0 154192 Witness Number 3 (2022- ) https://filmonizirani.net/witness-number-3-2022/ https://filmonizirani.net/witness-number-3-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 13:45:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154188 https://filmonizirani.net/witness-number-3-2022/feed/ 0 154188 Y Golau (2022- ) https://filmonizirani.net/y-golau-2022/ https://filmonizirani.net/y-golau-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 12:10:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154182 https://filmonizirani.net/y-golau-2022/feed/ 0 154182 The Magic Flute (2022) https://filmonizirani.net/the-magic-flute-2022/ https://filmonizirani.net/the-magic-flute-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 11:37:05 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154210 https://filmonizirani.net/the-magic-flute-2022/feed/ 0 154210 Red Rose (2022– ) https://filmonizirani.net/red-rose-2022/ https://filmonizirani.net/red-rose-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 11:31:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154178 https://filmonizirani.net/red-rose-2022/feed/ 0 154178 David Beckham upozorio sina na neprihvatljivo ponašanje https://filmonizirani.net/david-beckham-upozorio-sina-na-neprihvatljivo-ponasanje/ https://filmonizirani.net/david-beckham-upozorio-sina-na-neprihvatljivo-ponasanje/#respond Fri, 30 Sep 2022 11:00:36 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154205 https://filmonizirani.net/david-beckham-upozorio-sina-na-neprihvatljivo-ponasanje/feed/ 0 154205 Marriage (2022- ) https://filmonizirani.net/marriage-2022/ https://filmonizirani.net/marriage-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 10:21:02 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154200 https://filmonizirani.net/marriage-2022/feed/ 0 154200 Am I Being Unreasonable? (2022- ) https://filmonizirani.net/am-i-being-unreasonable-2022/ https://filmonizirani.net/am-i-being-unreasonable-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 09:13:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154154 https://filmonizirani.net/am-i-being-unreasonable-2022/feed/ 0 154154 Inside Man (2022- ) https://filmonizirani.net/inside-man-2022/ https://filmonizirani.net/inside-man-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 08:08:07 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154150 https://filmonizirani.net/inside-man-2022/feed/ 0 154150 Karen Pirie (2022- ) https://filmonizirani.net/karen-pirie-2022/ https://filmonizirani.net/karen-pirie-2022/#respond Fri, 30 Sep 2022 08:02:35 +0000 https://filmonizirani.net/?p=154146 https://filmonizirani.net/karen-pirie-2022/feed/ 0 154146