Vijesti – Filmonizirani https://filmonizirani.net Vijesti iz svijeta filma i showbiza Tue, 28 Jan 2020 13:09:48 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.2 https://filmonizirani.net/wp-content/uploads/2019/02/cropped-favicon-filmonizirani-2-32x32.jpg Vijesti – Filmonizirani https://filmonizirani.net 32 32 Za sve jugonostalgičare: lista filmova koja će vas vratiti u vrijeme jugoslovenskog filma https://filmonizirani.net/za-sve-jugonostalgicare-lista-filmova-koja-ce-vas-vratiti-u-vrijeme-tita/ Tue, 28 Jan 2020 09:25:00 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93340 Filmovi vrijedni pažnje, a ne dolaze iz Hollywooda https://filmonizirani.net/filmovi-vrijedni-paznje-a-ne-dolaze-iz-holliwooda/ Mon, 27 Jan 2020 16:04:31 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93309 Bradley Cooper režira film o Leonardu Bernsteinu https://filmonizirani.net/bradley-cooper-rezira-film-o-leonardu-bernsteinu/ Sun, 26 Jan 2020 21:25:45 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93267 Poginuo Kobe Bryant u helikopterskoj nesreći https://filmonizirani.net/poginuo-kobe-bryant-u-helikopterskoj-nesreci/ Sun, 26 Jan 2020 20:06:34 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93263 Kultni film “Mean Girls” vraća se na velike ekrane https://filmonizirani.net/kultni-film-mean-girls-vraca-se-na-velike-ekrane/ Fri, 24 Jan 2020 22:48:15 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93147 Kako smo ostali uskraćeni za tri filma o Igri prijestolja https://filmonizirani.net/kako-smo-ostali-uskraceni-za-tri-filma-o-igri-prijestolja/ Fri, 24 Jan 2020 22:41:15 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93145 Snima se animirana serija o britanskoj kraljevskoj porodici https://filmonizirani.net/snima-se-animirana-serija-o-britanskoj-kraljevskoj-porodici/ Fri, 24 Jan 2020 22:36:24 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93142 Joker brani životinje: Joaquin Phoenix na bdjenju ispred klaonice https://filmonizirani.net/joker-brani-zivotinje-joaquin-phoenix-na-bdjenju-ispred-klaonice/ Thu, 23 Jan 2020 00:38:04 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93047 Umro Terry Jones https://filmonizirani.net/umro-terry-jones/ Thu, 23 Jan 2020 00:25:34 +0000 https://filmonizirani.net/?p=93042 Umro Brice Armstrong https://filmonizirani.net/umro-brice-armstrong/ Tue, 21 Jan 2020 20:56:59 +0000 https://filmonizirani.net/?p=92979 ‘Uspon Skywalkera’ zvanično postao najgore ocijenjeni film u ‘Ratovima zvijezda’ https://filmonizirani.net/uspon-skywalkera-zvanicno-postao-najgore-ocijenjeni-film-u-ratovima-zvijezda/ Tue, 21 Jan 2020 10:44:50 +0000 https://filmonizirani.net/?p=92928 Prvi film koji je propao u 2020.: ‘Dolittle’ bi mogao izgubiti 100 miliona dolara https://filmonizirani.net/prvi-film-koji-je-propao-u-2020-dolittle-bi-mogao-izgubiti-100-miliona-dolara/ Tue, 21 Jan 2020 07:58:15 +0000 https://filmonizirani.net/?p=92921